Snimatelji pratili novog džokera 'vatrenih' prije ključnog susreta

Pitanje je hoće li izbornik mijenjati pobjednički sastav nakon jako dobre druge utakmice, ali to ne znači da džoker kojeg su pratili snimatelji ne može pomoći ulaskom s klupe

Prije remija s Marokom (0-0) kamermani dobili upute da kao džokera hrvatske nogometne reprezentacije prate Mislava Oršića (29) koji je ušao pred sam kraj utakmice, zatim su na posljednjem treningu prije pobjede protiv Kanade (4-1) posebno pratili Nikolu Vlašića (25) koji je odigrao 19 minuta, a sad je FIFA 'bacila oko' na trećeg 'vatrenog'.

Dalić natuknuo sastav i dodao: To je pila naopako, idemo u rat! Kova: Belgija je najbolja u grupi

Prema uputama za snimatelje, faktor iznenađenja Zlatka Dalića bi na utakmici protiv Belgije trebao biti - Lovro Majer (24)! Veznjak kojeg bi mnogi željeli vidjeti na poziciji krilnog napadača u 'vatrenom' dresu zabio je gol protiv Kanade, dok je protiv Maroka dobio 12 minuta.

POGLEDAJTE VIDEO: Trening 'vatrenih'

Trening Vatrenih 00:40

Pitanje je hoće li izbornik mijenjati pobjednički sastav nakon jako dobre druge utakmice, ali to ne znači da Lovro ne može pomoći ulaskom s klupe. Od ostalih igrača kamere su već klasično pratile Luku Modrića (37), Ivana Perišića (33) i Matea Kovačića (28) te strijelce Marka Livaju (29) i Andreja Kramarića (31).

Podsjetimo, utakmica između Belgije i Hrvatske na rasporedu je u četvrtak, 1. prosinca, s početkom u 16 sati, a to je direktan dvoboj koji odlučuje o plasmanu u daljnju fazu natjecanja. 'Vatreni' idu dalje s remijem i pobjedom, a Belgijcima igra samo pobjeda.