Komentari 19

Španjolci poludjeli na suca: On je podmukao, baš skandalozno!

3

Liverpool je sjajna momčad protiv koje smo u prvoj utakmici mogli izgubiti s više golova razlike, ne želim da nam ovo bude isprika. Ali suđenje nije bilo na razini. Njegove odluke utjecale su na rezultat, kaže predsjednik Villarreala

Liverpool je prvi finalist Lige prvaka. Nakon 2-0 na Anfieldu Englezi su slavili i kod Villarreala 3-2 i sada čekaju svog protivnika, Real Madrid ili Manchester City.

Villarreal je došao blizu još jedne senzacije, poveo je 2-0, poništio zaostatak iz prve utakmice, ali se raspao u samo 12 minuta drugog dijela kada su gosti s tri gola okrenuli cijelu utakmicu.

VIDEO Glumio Neuera pa ispao Karius: Evo kako je golman Villarreala 'počastio' Liverpool
Redsi prvi finalisti Lige prvaka: Villarreal imao Liverpool 'u šaci' pa sve prokockao u 12 minuta
Redsi prvi finalisti Lige prvaka: Villarreal imao Liverpool 'u šaci' pa sve  prokockao u 12 minuta

Predsjednik španjolskog kluba Fernando Roig ljut je prije svega bio na suđenje, najviše na trenutak iz prvog poluvremena kada je Liverpoolov golman Alisson bio u konfrontaciji s Lo Celsom. Domaćini su tražili i kazneni udarac i karton neke boje, ali ništa nije pokazao nizozemski sudac Danny Makkelie.

- To je bilo skandalozno - bez pardona je ispalio Roig za Movistar.

Champions League - Semi Final - Second Leg - Villarreal v Liverpool

- Sudac je od prve minute bio podmukao, sudio je u njihovu korist.

Kada je ispucao kritike za suca, Roig je pohvalio i protivnika.

- Liverpool je sjajna momčad protiv koje smo u prvoj utakmici mogli izgubiti s više golova razlike, ne želim da nam ovo bude isprika. Ali suđenje nije bilo na razini. Njegove odluke utjecale su na rezultat.

GETAFE CF v VILLARREAL CF. LA LIGA 2021/2022. ROUND 32.

Jurgen Klopp, pak, izborio je četvrto finale Lige prvaka, drugo s Liverpoolom, koji je prvak Europe bio 1977., 1978., 1981., 1984., 2005. i 2019.

- Kako bih pokazao da smo pokušali pobijediti otpočetka, dečkima sam prije utakmice rekao da nakon utakmice želim pročitati naslov u kojemu će pisati da su mentalna čudovišta bila u gradu. Ali sada je naslov ovakav jer smo bili pritisnuti u prvom poluvremenu, dok smo se u drugome vratili. Ne znam kako bi to Španjolci nazvali, možda mentalidad monstruosa, ali takvi smo bili u drugome poluvremenu.

POGLEDAJTE VIDEO: URSA I GABUDIZATOR ZAPJEVALI