Tomićevih 12 koševa u pobjedi Barce, Emporio bolji od Efesa

1

Barcelona je slavila na gostovanju kod Unicaje u 11. kolu TOP 16 Eurolige. Tomić je zabio 12 koševa uz 10 skokova. Planinić je u porazu Efesa u Milanu zabio 9 koševa

Odigrane su preostale četiri utakmice 11. kola TOP 16 Eurolige. Barcelona je slavila na gostovanju kod Unicaje 77-61. Ante Tomić za Barcu je igrao nešto više od 17 minuta, zabio je 12 koševa i upisao 10 skokova. Najbolji kod Barcelone bio je Nachbar koji je zabio 16 koševa.

Dramatičnu utakmicu odigrali su Emporio Armani i Efes Anadolu. U završnici utakmice Emporio Armani je nadoknadio osam koševa zaostatka i poveo. Domaći košarkaši nisu ispustili prednost i na kraju su slavili 76-69. Kod Efesa je Zoran Planinić zabio 9 koševa uz četiri asistencije.

Galatasaray je kod kuće bio bolji od Bayerna u skupini F rezultatom 76-69, a Olympiakos je razbio Laboral 89-59 u skupini E.

U utakmicama odigranim u četvrtak Panathinaikos je slavio protiv Fenerbahčea 76-67. Roko Ukić je za Panathinaikos zabio osam koševa za 23 minute, imao je dva skoka i jednu asistenciju. Kod Fenera Bojan Bogdanović zabio je 10 koševa, a Luka Žorić četiri koša uz šest skokova.