Komentari 8

Tramezzani: I ja sam bio u čudu. Oreščanin: Poklopimo se ušima

3

Nema puno analize. Hajduk je zasluženo pobijedio, odmah nas kaznio na početku, svaki je udarac bio gol. Nije ni igračima lako vratiti se, potonu, ali to je jedan dan u uredu, poklopi se. Moramo napraviti "refresh", kazao je Oreščanin

Presretan sam načinom na koji smo odigrali ovu utakmicu. Stvorili smo dosta šansi u prvom poluvremenu i, da vam budem iskren, čak sam se i ja čudio kako smo ih dobro realizirali. U nekim trenucima smo igrali čak i s četiri napadača. Bila je ovo pobjeda volje i želje mojih igrača, zadovoljno je zvučao trener Hajduka Paolo Tramezzani nakon rapsodije svoje momčadi protiv Gorice (4-0).

POGLEDAJTE VIDEO:

Tramezzani vodi Hajduk 03:14

Hajduk je ostao u utrci za europska mjesta i sada gleda prema nedjelji i Šibeniku.

- Napravili smo veliki korak prema konačnom cilju, ali nema stajanja. Situacija je takva da ove sezone nemamo vremena za pripreme i za treninge i ostaje nam da samo odigramo najbolje što znamo. Mi znamo što nam je činiti. Nemamo plan B ni plan C, moramo samo odigrati najbolje što znamo.

Zablistali Hajdukovi biseri: Splićani uraganom otpuhali Goricu u poluvremenu sezone!
VIDEO Hajdučki dijamanti: Evo kako je Vušković kopirao Del Piera, a Stipe Biuk - Messija!
U 34. kolu HT Prve HNL sastali se Hajduk i Gorica

S druge strane, Gorica i dalje ima "pole position" u utrci za Europu, treba joj jedan bod, ali čeka je Dinamo pa Rijeka.

- Nema puno analize. Hajduk je zasluženo pobijedio, odmah nas kaznio na početku, svaki je udarac bio gol. Nije ni igračima lako vratiti se, potonu, ali to je jedan dan u uredu, poklopi se. Moramo izvući pouke, napraviti "refresh", poklopiti se ušima - sumirao je trener Gorice Siniša Oreščanin.

Kakva brzina i lakoća pokreta, Stipe baš podsjeća na Mbappéa

Barem nešto pozitivno za njega nakon Poljuda jesu prve minute Kristijana Lovrića nakon pet utakmica.

- Nije dugo igrao, ali nadam se da ćemo ga imati opet dobrog kao prije.