Komentari 3

Triler Jurićeve Verone: Vodila i s 2 gola pa prosula sve u 97. min!

Slavila je Atalanta u i napravila veliki iskorak u Ligu prvaka pred Romom dok je pobijedio i Napoli. Sassuolo i Verona odigrali su triler utakmicu u kojoj je palo šest pogodaka od čega posljednji u 7. minuti nadoknade

Nogometaši Atalante ostvarili su važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka nakon što su u susretu 28. kola talijanskog prvenstva na gostovanju pobijedili Udinese sa 3-2.

Momčad iz Bergama je iskoristila poraz Rome na gostovanju kod Milana (0-2), pa sada ima čak devet bodova prednosti pred Rimljanima.

A tko drugi! Rebić bacio Romu na koljena i ponovno utrpao gol

Petu uzastopnu pobjedu Atalanti u međusobnim susretima donijeli su Duvan Zapata (8) i sjajni Luis Muriel (71, 79), dok je oba gola za momčad iz Udina zabio Kevin Lasagna (31, 87). Mario Pašalić je za Atalantu igrao do 59. minute dok Boško Šutalo nije ulazio u igru.

Tri boda je osvojio i Napoli koji je na svom travnjaku porazio SPAL sa 3-1. Dries Mertens (4), Jose Callejon (36) i Amin Younes (78) zabili su za domaći sastav, dok je gol za goste zabio Andrea Petagna (29).

Sassuolo i Verona, koju vodi naš Ivan Jurić, odigrali su sjajnu utakmicu sa šest golova i nizom prilika, a na koncu je završilo 3-3. Verona je vodila 1-0 i 3-1, ali je Sassuolo uspio iščupati bod postigavši pogodak za 3-3 u sedmoj minuti nadoknade. Sassuolo je u prošlom kolu odigrao 3-3 protiv Intera izjednačivši u 89. minuti.

Interisti sve dalje od naslova! Kiksali kod kuće sa Sassuolom

Za domaći sastav golove su zabili Jeremie Boga (53, 77) i  Rogerio (90+7), a za Veronu Darko Lazović (51), Mariusz Stępinski (57) i Matteo Pessina (68). (bt)