Komentari 3

Velika čast: Dvojica Hrvata u momčadi kola France Footballa

U najboljoj momčadi šestog kola francuske Ligue 1 našla su se dva bivša nogometaša Hajduka, lijevi bek Domagoj Bradarić (20) iz Lillea i u veznom redu Toma Bašić (23) iz Bordeauxa

Bordeaux je na domaćem terenu protiv Dijona slavio s 3-0, a 'točku na i' je u 89. minuti postavio naš Toma Bašić (23). Nadalje, Domagoj Bradarić (20) je odigrao odličan susret protiv Strasbourga u kojem njegov Lille nije primio gol te su na gostovanju pobijedili 3-0.

Debitant Bradarić: Bit će mi čast igrati sa srebrnima iz Rusije

Zato su obojica dobili veliku čast te su uvršteni u najbolju momčad šestog kola prema L'Equipeu odnosno France Footballu.

Toma je imao četiri udarca prema golu, od čega tri u okvir, a jedna je lopta završila u mreži. Od sedam dugih lopti, uspješno je pogodio pet, a točnost dodavanja bila mu je 90%. Zasigurno će dobiti priliku kod Zlatka Dalića u budućnosti, a priliku je dobio njegov bivši suigrač Domagoj Bradarić koji će se za poziciju boriti s Dariom Melnjakom (27) i Bornom Barišićem (27).

Ligue 1 - Olympique Lyonnais v Lille

U 90 odigranih minuta je pet puta oduzeo loptu protivniku te osvojio pet duela, a točnost dodavanja bila mu je 85%. Protiv Švicarske igra na lijevom krilu - dobio je priliku da se dokaže u reprezentativnom dresu.

Hrvatska trenira uoči Portugala 03:00