Komentari 82

VIDEO Modrićeva čarobna noć: Zabio gol uz nevjerojatan asist!

4

Nakon promašenog penala u Ligi prvaka, Modrić je kao kapetan počeo od prve minute protiv Villareala. Najprije je čudesnim potezom asistirao Judeu Bellinghamu, a onda je zabio svoj prvi gol sezone

Nogometaši Real Madrida ugostili su Villareal u 17. kolu La Lige i pobijedili s uvjerljivih 4-1, a hrvatski reprezentativac Luka Modrić (38) odigrao je svoju najbolju utakmicu u sezoni.

LaLiga - Real Madrid v Villarreal

Počeo je utakmicu od prve minute i senzacionalno asistirao Judeu Bellinghamu za vodstvo u 25. minuti i zabio prvi gol u sezoni u 68. minuti. To je bilo samo nekoliko minuta nakon što je dalekometnim projektilom pogodio gredu.

'Gotovo je. Modrić odlazi iz Real Madrida. Nije ovo očekivao...'

Modrić je prvi put ove sezone odigrao cijelu utakmicu za Real u prvenstvu, a sjajnu utakmicu okrunio je prvim golom sezone. Obrana gostiju bila je neoprezna i izgubila loptu, koju je preuzeo Rodrygo.

Luka Modrić statistika

Modrić lijevicom zabio prvi gol u sezoni

Brazilac nije mogao predriblati čuvara, koji je odbio loptu, a prvi je do nje stigao baš Modrić. 'Vatreni' nije oklijevao, znao je što želi. Naciljao je lijevicu i precizno pospremio loptu u mrežu.

Što čeka Luku na kraju sezone: Ostanak u Realu, kraj karijere, S. Arabija, MLS ili pak Dinamo?

Modrić je ove sezone zabio jedan gol uz tri asistencije za Real, a najbolju utakmicu u sezoni odigrao je nakon što je promašio penal u Ligi prvaka.

Golove u pobjedi Reala protiv Villareala zabili su još Rodrygo (37.) i Brahim Diaz (64.) Za goste je zabio Jose Luis Morales (54.)

VIDEO Brazilsko čudo od djeteta upoznalo Luku Modrića i ostale suigrače. Ovako je to izgledalo

Real je preuzeo vodstvo La Lige pobjedom protiv Villareala. Girona ima priliku vratit se na tron La Lige u ponedjeljak (21 sat) protiv Alavesa u posljednjoj utakmici 17. kola.