Komentari 3

VIDEO Nije htio Modriću dati loptu, pa je završio na podu! Luka prošao bez žutog kartona

4

Modrić je za Real igrao do 66. minute, a tijekom utakmice je imao obračun s protivničkim igračem Linom. Real je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova

U odgođenom susretu 17. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je pobijedio Valenciju sa 2-0 smanjivši zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova.

"Kraljevski klub" se mučio u prvom poluvremenu protiv "Šišmiša", no u nastavku je zaigrao daleko bolje i sasvim zasluženo je stigao do tri boda.

Real je poveo u 52. minuti sjajnim pogotkom Marca Asensija, a samo tri minute kasnije je Vinicius Junior povećao na 2-0. Kod oba gola asistent je bio Karim Benzema.

LaLiga - Real Madrid v Valencia

Gosti su od 72. minute igrali bez isključenog Gabriela Pauliste koji je "pocrvenio" zbog grubog prekršaja nad Viniciusom.

Igrač Reala kopirao Modrićevu specijalku pa ga izazvao: Luka mu je pokazao kako se to radi

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrića za Real je igrao do 66. minute, a tijekom utakmice je imao obračun s protivničkim igračem Linom. Naime, dok je sudac smirivao strasti na jednom dijelu terena, Modrić je htio uzeti loptu kako bi ubrzao nastavak igre, no Lino mu je nije htio dati, pa je ubrzo završio na podu, a Luka je prošao bez kartona.

Real je ovom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova.

Katalonci imaju 50, a Real 45 bodova, dok se Valencija, koja je u zadnjih pet kola osvojila samo jedan bod, nalazi se na 14. mjestu sa 20 bodova, samo jednim više od zone ispadanja.

Ancelotti: Ako Guardiola ovako nastavi, i on će dobiti otkaz...
VIDEO Dan kad je Modrić plesao i slavio s Balićem, Metličićem...

Real u nedjelju očekuje gostovanje kod Mallorce, a europski prvak potom putuje u Maroko na Svjetsko klupsko prvenstvo. Real će 8. veljače u polufinalu u Rabatu igrati protiv pobjednika susreta između Seattle Soundersa i Al Ahlyja.