VIDEO Pogledajte majstorski gol igrača Croatije u Prvoj NL

Gudelj je u dva nastupa za Croatiju ove sezone postigao četiri gola. Sezonu je počeo u Rudešu, ali Robert Prosinečki, tadašnji trener zagrebačkoga kluba, nije ga "vidio"

U sedmom kolu Prve NL Croatia je u Zmijavcima odigrala 2-2 s Vukovarom. Goste je u 29. minuti doveo Zinedin Mustedanagić, a u 38. poravnao je Tomislav Gudelj. Isti igrač zabio je u 50. minuti iz slobodnjaka. U 77. bod gostima donio je Vanja Pelko.

POGLEDAJTE VIDEO: Majstorija Gudelja

Utakmica će ostati zapamćena po sjajnom golu, majstoriji 25-godišnjeg Gudelja iz 50. Ofenzivac Croatije lukavo je izveo slobodan udarac s 20 metara, nadmudrio živi zid i golmana gostiju.

Gudelj je pucao ispod zida. Posljednjih je godina u Europi trend postaviti u živi zid dodatno igrača, koji će ležati na travnjaku i blokirati baš takve, lukave pokušaje, po zemlji. Među prvima je u živom zidu ležao Marcelo Brozović, tad nogometaš Intera, a danas Al-Nassra. To se u nogometnom žargonu zove "potez krokodila".

Gudelj je u dva nastupa za Croatiju ove sezone postigao četiri gola. Sezonu je počeo u Rudešu, ali Robert Prosinečki, tadašnji trener zagrebačkoga kluba, nije ga "vidio". Štoviše, Prosinečki ga je odstranio iz momčadi zbog navodne nediscipline. Gudelj je s Rudešom raskinuo ugovor.

'Strukana je HNS kaznio jer nije prihvatio sugestiju VAR-a, hoće li i sad Jovića zbog iste stvari?'
VIDEO Pogledajte kako je Drmić triput matirao Kralja i briljantnu predstavu Dinamova pojačanja