VIDEO Slučajno? Mladi stoper 'poklonio' bivšem klubu tri gola

Nathan Michael Collins, koji je u Brentford došao ovog ljeta iz Wolvesa za 27 milijuna eura, poklonio je svojoj bivšoj momčadi tri uzastopna gola i prelomio utakmicu

Wolverhampton je u 19. kolu Premiershipa na gostovanju deklasirao Brentford sa 4-1.

Susret su obilježile "lude" četiri minute, od 13. do 16. kada su postignuta tri gola. Mario Lemina je u 13. minuti zabio za gostujućih 1-0, a samo minutu kasnije Hwang Hee-Chan je povećao prednost. Golijadu je nastavio Yoane Wissa smanjivši u 16. minuti na 2-1. Korak bliže pobjedi Wolverhampton je stigao u 28. minuti kada je Hee-Chan zabio svoju drugi gol na utakmici za 3-1, a pobjedu Wanderersa potvrdio je Jean-Ricner Bellegarde u 79. minuti za konačnih 4-1.

VIDEO Guardiola je na terenu podučavao Gvardiola, Man. City preokretom svladao Everton

Poklonio bivšem klubu tri gola

Tragičar utakmice bio je stoper Brentforda Nathan Michael Collins (22). Mladi Irac koji je u Brentford (ovog ljeta) došao baš iz Wolvesa, za 27 milijuna eura, "poklonio" je svojoj bivšoj momčadi tri gola!

Prvi u 14. minuti kada je Hee-Chan presjekao njegovo dodavanje prema golmanu i zabio u praznu mrežu za 2-0, potom i sljedeći, za 3-1, kada je doduše njegov suigrač upropastio offside zamku, a onda i onaj za 4-1 kada je ponovno dao loše dodavanje kao zadnji igrač. Tri gola zaredom... Dakle, može se reći da je prelomio utakmicu.

Pogreške Collinsa pogledajte OVDJE

Kako su ocijenili predstavu Kove i Gvardiola? 'Nije bio fluidan i ni približno opasan u napadima...'