Komentari 12

Kako su ocijenili predstavu Kove i Gvardiola? 'Nije bio fluidan i ni približno opasan u napadima...'

4

Joško je protiv Evertona ušao u igru u 43. minuti umjesto ozlijeđenog Stonesa i odradio sasvim solidan posao na poziciji lijevog beka, no bio je malo "rezerviran" u napadačkim akcijama. Kova je igrao od 65.

Novopečeni svjetski prvaci, nogometaši Manchester Cityja, slavili su preokretom 3-1 na gostovanju kod Evertona u 19. kolu Premiershipa.

Momčad Pepa Guardiole, koji je započeo utakmicu bez Hrvata u prvih 11, gubila je od 29. minute golom Harrisona, no naposljetku je ipak došla do velikog preokreta u drugom poluvremenu i vrijedna tri boda, kojim se približila vodećem Liverpoolu na pet bodova zaostatka, uz utakmicu manje. Strijelci za pobjedu "građana" bili su Foden (53'), Alvarez (64', penal) i Silva (86').

Goal: Gvardiol nije bio fluidan i opasan u napadu

Joško Gvardiol ušao je u igru u 43. minuti umjesto ozlijeđenog Stonesa i odradio sasvim solidan posao na poziciji lijevog beka, no bio je malo "rezerviran" u napadačkim akcijama.

Premier League - Everton v Manchester City

"Nije bio fluidan kao Ake i ni približno opasan u napadu", piše Goal.com koji je njegovu predstavu ocijenio "šesticom".

VIDEO Gvardiol uživa u šopingu sa suigračima nakon osvajanja Svjetskog klupskog prvenstva

"Imao je odlične trkove po lijevoj strani, na što se polako navikava. Odlično se slagao s Grealishom", piše Simon Bajkowski, kroničar "građana" iz Manchester Evening Newsa. On mu je dao nešto bolju ocjenu - 7.

Kovi solidna "šestica"

Mateo Kovačić imao je nešto manju minutažu. Pep ga je pripremao i davao mu upute dok su gledali kako Alvarez zabija penal za preokret, no dao je Kova svoj obol u završnici.

"Ponudio je malo više kontrole nego Nunes", piše Goal.com, dok koji mu je dao ocjenu istu kao i Jošku.

Club World Cup - Semi-Final - Manchester City Training

"Dobro je držao sredinu s Rodrijem, mada Građanima nije bilo ugodno dok je Everton pritiskao za izjednačenje", piše Bajkowski za Manchester Evening News. On mu je također dao "šesticu".