Komentari 25

VIDEO United je loš, srećom ima Ronalda: 60. hat-trick za spas!

Jedva protiv fenjeraša... Norwich je dao sve od sebe i nadoknadio 2-0, ali kada je Cristiano Ronaldo raspoložen ne može se tu puno. Manchester ima igru za zaborav, ali Portugalac drži san o Ligi prvaka na životu

Igru briši, tri boda piši. Manchester United se pošteno namučio s posljednjom momčadi engleske Premier lige ostvarivši domaću 3-2 pobjedu protiv Norwicha i to isključivo zahvaljujući raspoloženom Cristianu Ronaldu.

POGLEDAJTE VIDEO:

Specka ronaldo udario dječaka 00:42

'Crveni vragovi' su tako u 33. kolu engleskog prvenstva iskoristili kikseve dva glavna rivala u borbi za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka nakon što je Tottenham kod kuće izgubio od Brightona 0-1, a Arsenal ispustio bodove na gostovanju kod Southamptona 1-0.

Brighton 40 godina čekao da bi šokirao Spurse kad je najbitnije

Dojam je da su sve nedaće koje su obilježile protekli tjedan u Ronaldovu životu iza njega. Javno se ispričao za sramotan potez u kojem je udario autističnog dječaka izbivši mu mobitel iz ruku pa ga pozvao na današnji susret. Dječakova majka odlučila je odbiti poziv.

Majka autističnog dječaka: Zašto bismo prihvatili poziv, samo zato jer je on Ronaldo?

Na tome je ostalo, a Portugalac kao da je crpio tu negativu koja ga je okruživala posljednjih dana pa sve izbacio na terenu.

Prvi je zabio već u 7. minuti samo da bi u 32. povisio prednost na 2-0. Norwich se nije pokolebao i nastavio je s otvorenom igrom pa je do kraja poluvremena stigao do smanjenja rezultata. Dowell je u prvoj minuti sučeva dodatka pogodio za 2-1.

Manchester United v Norwich City - Premier League - Old Trafford

'Kanarinci' su u nastavak ušli znatno bolje i stigli do poravnanja u 52. minuti kada je pogodio prekaljeni Temmu Pukki, ali danas je ipak Ronaldo imao konačnu riječ.

U 76. minuti kompletirao je 60. hat-trick u karijeri fenomenalno izvedenim slobodnim udarcem i rezultat se do kraja nije mijenjao.

Premier League - Manchester United v Norwich City

VIDEO GOLOVA POGLEDAJTE OVDJE

Što se tiče Arsenala, pretrpio je treći uzastopni poraz izgubivši  1-0 na gostovanju kod Southamptona. 'Sveci' su do pobjede stigli golom Bednareka u 44. minuti.

Sukus svega je da je United, premda neuvjerljivom igrom, stigao do nova tri boda čime je preskočio Arsenal i došao na tri boda zaostatka za Tottenhamom.