VIDEO Zabio Realu, a zatim dodatno bocnuo navijače: 'Sve dok Messi igra, on je najbolji'

Bellingham je ponovno zabio za Real Madrid, što mu je 16. gol u 18 utakmica u svim natjecanjima. Dodao je tome i četiri asistencije

U 16. kolu španjolske Primere sastala su se dva Reala, Betis i Madrid. Konačan rezultat bio je 1-1.

Jude Bellingham pogodio je za goste u 53. minuti, a samo 13 minuta kasnije Ruibal je poravnao na 1-1 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Ancelotti: Ne znam je li Modrić bio ljutit na mene. Marca: Igrao je dobro, dobio veliku priliku

Bellingham je ponovno je zabio za Real Madrid i povećao svoj broj na 16 golova u 18 utakmica za Real u svim natjecanjima. Dodao je i četiri asistencije.

Mnogi nogometaši smatraju da je Englez trenutno jedan od najboljih igrača na svijetu. No, čini se da nisu svi istog mišljenja.

Aitora Ruibala, igrača Betisa koji je izjednačio protiv Real Madrida, pitali su nakon utakmice što misli o Judeu Bellinghamu i bio je potpuno iskren.

VIDEO Real je prosuo bodove kod Betisa, ljutiti Luka Modrić napucao bočicu nakon zamjene!

- Sve dok Lionel Messi još igra, ne mogu reći da je iko bolji od njega - rekao je Aitor Ruibal za španjolski Relevo.