Rekao sam da nemamo sreće čim sam čuo da je Dinamo izvukao PAOK. Bit će to velika borba, vrlo teško za moju momčad. Podjednake su šanse, a Dinamo ima četiri-pet dobrih igrača, objasnio je Zajec
Sport
Komentari 53
Rekao sam da nemamo sreće čim sam čuo da je Dinamo izvukao PAOK. Bit će to velika borba, vrlo teško za moju momčad. Podjednake su šanse, a Dinamo ima četiri-pet dobrih igrača, objasnio je Zajec
Lista 'Dinamovo proljeće' na čelu s Velimirom Zajecom odnijela je veliku pobjedu na povijesnim izborima u Dinamu, a upravo se legenda 'modrih' sprema na borbu za predsjedničko mjesto. Uoči toga, ali i utakmice Dinama protiv grčkog PAOK-a u Konferencijskoj ligi dao je intervju za grčki Metropolis 95.5.
- Rekao sam da nemamo sreće čim sam čuo da je Dinamo izvukao PAOK. Bit će to velika borba, vrlo teško za moju momčad. Podjednake su šanse, a Dinamo ima četiri-pet dobrih igrača. Nažalost, prošle su godine prodali nekoliko dobrih poput Livakovića - rekao je pa se osvrnuo na navijače:
- Stadion je star, nije dobar, ali Dinamo će imati veliku podršku navijača. Trebao se sagraditi novi stadion, ali nije se dogodilo, to je sramotno. Za atmosferu u Grčkoj ću reći igračima da će biti kao kod AEK-a, čak i gore.
Već neko vrijeme među navijačima Dinama traje 'akcija' #imalobismisla o povratku Luke Modrića (39) u redove aktualnog hrvatskog prvaka, ali Zajec ipak 'staje na loptu'.
- Brozović, Kovačić i Modrić su poput Bermudskog trokuta. S Modrićem sam povezan jer sam ga doveo u Dinamo, ali mislim da se neće vratiti. Možda će otići u Saudijsku Arabiju ili će otići na još jednu godinu u Real - zaključio je.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+