Komentari 2

Zubac ukrcao 22 poena Heatu, Bogdanović promašio sve trice

Babo je bio skroman sa 11 ubačenih poena uz šut 4/12 (promašio svih šest trica). Utakmica je bila u egalu do druge četvrtine kada Jazzeri dolaze u vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmica

Utah Jazz našeg Bojana Bogdanovića pobijedio je Philadelphia 76erse 134-123 na domaćem parketu, a Babo je bio skroman sa 11 ubačenih poena uz šut 4/12 (promašio svih šest trica). Utakmica je bila u egalu do druge četvrtine kada Jazzeri dolaze u vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmica.

Bogdanović trpa trice u Mostaru 00:43
Može li im itko stati na kraj? Jazzeri pobijedili, Babo zabio 19

Najefikasniji igrač utakmice bio je Ben Simmons koji je utakmicu završio sa 42 ubačena poena što mu je rekord karijere, dok je Jordan Clarkson za pobjedničku momčad zabio 40, što je samo dva poena manje od njegov osobnog rekorda koji je postavio protiv Netsa prije dvije godine.

NBA: Philadelphia 76ers at Utah Jazz

Drugi Hrvat koji je večeras nastupio na NBA parketu odigrao je puno važniju 'rolu'. Centar LA Clippersa Ivica Zubac zabio je 22 poena u pobijedi nad Miami Heatom (125-118) i bio ukupno peti najučinkovitiji igrač utakmice. Njegov najučinkovitiji suigrač bio je Marcus Morris sa 32 poena, dok su Heat predvodili Butler sa 30 i Herro sa 27 poena.

Čudesni Dončić utrpao rekordnih 46, Zubac i Clippersi tukli Bullse

Golden State Warriorsi su 'natrpali' Cleveland Cavalierse (129-98) na krilima Stephena Curryja koji je zabio ukupno 36 poena , s tim da je na parketu proveo manje od pola sata.

Atraktivnu utakmicu gledali smo i u Sacramentu gdje su pobjedu odnijeli Brooklyn Netsi 136-125. Irving je za Netse zabio 40, Harden 29 poena, dok Durant nije ni nastupio zbog ozljede. Najbolji u redovima Kingsa bio je Whiteside sa 26 poena, a pratio ga je Cory Joseph sa 22.

Šarić: Neću lagati, bilo je teško. Krivo sam stao i ode gležanj...