Obavijesti

News

Komentari 17

Twingom vozio u krivom smjeru po Heinzelovoj, svi mu trubili. Policija sada traži svjedoke

Twingom vozio u krivom smjeru po Heinzelovoj, svi mu trubili. Policija sada traži svjedoke

Policija u ponedjeljak nije imala informacije o vozaču koji je u Heinzelovoj ulici u Zagrebu vozio u suprotnom smjeru, no u utorak su se oglasili i navode da traže svjedoke prekršaja

Stariji vozač u ponedjeljak je oko 11 sati iz nepoznatog razloga vozio u krivom smjeru po Heinzelovoj ulici u Zagrebu, a policija danas traži svjedoke. 

Podsjetimo, jučer nam je čitateljica dostavila fotografije vozača koji se našao u krivom smjeru te tako vozio prema Žitnjaku. Nije stao i okrenuo se, već nastavio istim putem što je izazvalo gužvu jer je vozio po sredini ceste prema jugu.

- Nastala je gužva jer su se svi micali sa strane kako bi deda mogao proći po sredini. Bilo je malo smiješno, ali svi su mu trubili. Nije se zaustavio ni okrenuo već je samo nastavio - rekla nam je čitateljica.

'Deda je vozio u krivom smjeru po Heinzelovoj. Svi su trubili'
'Deda je vozio u krivom smjeru po Heinzelovoj. Svi su trubili'

Kako bi utvrdili sve okolnosti prometnog prekršaja, policija je zamolila građane da se s bilo kakvom informacijom o vozaču jave broj 01/6333 446 ili 192. 

Radi se o automobilu marke 'Renault Twingo' žute boje starije godine proizvodnje.

 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 17
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno