Video

Argentina ili Hrvatska: Mogu li Vatreni u finale? Pratite našu specijalnu emisiju uoči okršaja

1

Drugi puta za redom Hrvatska nogometna reprezentacija je u polufinalu Svjetskog nogometnog prvenstva. U utorak će odmjeriti snage s Argentinom u 20.00 sati, a mi vam donosimo analizu prije i poslije okršaja

Srebro prije četiri godine, bronca prije 24. Hoće li biti još jedna medalja za naše Vatrene, kakav nas susret čeka i može li eskalirati utakmica poput one Argentine i Nizozemske, pričat će naši stručni komentatori u specijalnoj emisiji 24sata u 19:15.

POGLEDAJTE VIDEO: DOČEK VATRENIH U HOTELU

Bilo je neizvjesno do samog kraja utakmice tog petka kada je Hrvatska odmjerila snage s Brazilom. U 90 minuta nije bilo pogotka pa se išlo u produžetke. Brazil dobiva priliku i zabija gol Hrvatskoj u 105. minuti Neymarovim pogotkom. Nedugo zatim, Hrvatska je izjednačila u 117. minuti nakon akcije asistenta Oršića i strijelca Petkovića, a potom slavila nakon jedanaesteraca pobijedivši Brazil 4-2 (1-1, 0-0).

Pao je najveći favorit za svjetsku titulu, a sada Hrvatsku čeka jedna od najuspješnijih reprezentacija u povijesti svjetskog prvenstva. Može li Hrvatska ostvariti sličan uspjeh prije četiri godinu kada je porazila Argentinu 3-0?

POGLEDAJTE VIDEO: NAVIJAČI POSLALI PORUKU HRVATSKOJ REPREZENTACIJI

Protiv Argentine, Hrvatska igra na Lusail Iconic stadionu u Lusailu, drugom najvećem gradu u Katru. Grad Lusail ima skoro 200 000 stanovnika, a stadion ima kapacitet od 80 000 mjesta. Prvi put na Svjetskom prvenstvu u Katru Hrvatska će nositi plave dresove, a o sudbini Argentine i Hrvatske odlučivat će talijanski sudac, Daniele Orsato.

Uživo iz Katra izvještavaju reporteri Dubravko Miličić i Tomislav Gabelić sa snimateljicom Anom Paić.

Polufinalnu utakmicu između Hrvatske i Argentine pratite iz minute u minutu na portalu 24sata.