Obavijesti

News

Komentari 1

Biciklist (51) oduzeo prednost automobilu kod Slatine: Odletio na krov, teško je ozlijeđen

Biciklist (51) oduzeo prednost automobilu kod Slatine: Odletio na krov, teško je ozlijeđen

Medicinsku pomoć su mu pružili u virovitičkoj bolnici, a zatim su ga prebacili u KBC Osijek zbog težine ozljeda

Prometna nesreća kod Slatine, u mjestu Medinci, dogodila se u subotu oko 18:15 sati. Biciklist (51) htio se uključiti u promet na državnoj cesti, a nije obratio pažnju na znak kojim je označena kao cesta s prednošću prolaska, piše virovitičko-podravska policija.

Pijani Slovenac (42) napuhao gotovo tri promila u Istri! Dobio je 'masnu' kaznu i zabranu
Pijani Slovenac (42)  napuhao gotovo tri promila u Istri! Dobio je 'masnu' kaznu i zabranu

Nije propustio sva vozila, a tom prilikom je oduzeo prednost automobilu kojeg je vozila žena (42). Prednji dio auta udario je u lijevu stranu bicikla. Od siline udarca, biciklist je završio u zraku, a onda udario u vjetrobransko staklo i krov auta. Zatim je pao na cestu gdje je ostao ležati.

VIDEO Prometna nesreća kod Gospića: 'BMW je par minuta prije projurio 200 pored nas!'
VIDEO Prometna nesreća kod Gospića: 'BMW je par minuta prije projurio 200 pored nas!'

Biciklist je teško ozlijeđen. Medicinsku pomoć su mu pružili u virovitičkoj bolnici, a zatim su ga prebacili u KBC Osijek zbog težine ozljeda.

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.
Komentari 1
ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!
NEVJEROJATNO

ŠOK SNIMKA Prepriječio put ZET-ovom autobusu, napao je vozača pa završio na podu!

Policija nam je potvrdila kako ima informacija o nesreći, a nakon kojeg je došlo do sukoba kojeg istražuju...
Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...
UŽAS NA CESTI

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'
NI MED CVETJEM NI PRAVICE

Gradonačelnik sam sebi dao gradsku nagradu za najljepšu okućnicu! 'Svi se mogu prijaviti'

Gradonačelnik je bez komentara. Navodno uopće nije želio nagradu, već sugrađanima samo pokazati kako je njegov vrt lijep. Karmela Vukov-Colić kaže da je sve bilo anonimno