Komentari 11

Acin Brazil zgazio Meksikance! Sad čekaju nas ili Njemačku...

Najbolji strijelac Brazila uvjerljivo je bio Vitor Benite. Zabio je 22 poena, no pobjeda Brazila bila je u momčadi. Luz je zabio 12, Garcia 11, Hettsheimeir i Caboclo po devet, a samo jedan nije zabio ništa

Brazilska košarkaška reprezentacija razbila je Meksiko 102-74 u polufinalu kvalifikacijskog turnira za Olimpijske igre u Splitu.

Babo, poludi i vodi nas u Tokio! 'Nijemci nemaju centra koji bi mogao braniti Žižića i Bilana...'

Reprezentacija čiji je izbornik Aco Petrović tako se plasirala u finale gdje čeka boljeg iz okršaja Hrvatske i Njemačke koji se igra u 16 sati.

Kvalifikacijski turnir za Olimpijske igre, Brazil - Meksiko

Moćni napadački stroj Brazila od početka je trpao kao lud. Prvu četvrtinu završili su Brazilci vodstvom 24-18, a u drugoj četvrtini zabili su 29 poena. Tu odličnu četvrtinu genijalni Alex Garcia zaključio je tricom sa sirenom za kraj poluvremena, gotovo s centra...

Ništa od HTV-a: Evo gdje gledati košarkaše u borbi za OI u Tokiju

Tek je u trećoj četvrtini krenula potpuna demontaža Meksikanaca. U jednom trenutku Brazil je u toj četvrtini imao rezultat 19-2. Trice su padale napad za napadom, a bivši igrač Cedevite Vitor Benite baš se rugao s protivnicima.

FIBA Olympic Qualifying Tournament - Brazil v Croatia

Na kraju te četvrtine Brazil je otišao na kratki predah s vodstvom od maestralna 23 poena (80-57).

Svi u Spaladium! Torcida dolazi podržati Bogdanovića i društvo

Posljednja četvrtina bila je gotovo pa revijalna. Francisco Cruz i Gustavo Ayon pokušavali su nešto, ali - džabe. Cruz je naposljetku i ispao s pet prekršaja u posljednjoj četvrtini, obrane su se prestale igrati, a momčad Ace Petrovića uspjela je i prebaciti simboličnu stotku za potpuni potop Meksika.

Najbolji strijelac Brazila uvjerljivo je bio Vitor Benite. Zabio je 22 poena, čak šest trica, no pobjeda Brazila bila je u svestranosti. Luz je zabio 12, Garcia 11, Hettsheimeir i Caboclo po devet, Varejao, Dias i Santos po osam, a jedini koš nije zabio De Paula. Kod Meksikanaca je najbolji strijelac bio Cruz s 18 poena, a Ayon je zabio dva manje.

Iskreni Babo: Nismo bili pravi, a posebno ja. Blokada je u glavi...

Finale je u Spaladium Areni u nedjelju u 19:30 sati.