Komentari 23

Dinamov hit igrač se ozlijedio protiv Istre. Evo koje utakmice propušta i kad se treba vratiti

2

Pierre-Gabriel u kratkom se vremenu pokazao kao pojačanje za Dinamo. Riječ je o igraču koji primarno igra na desnom beku, ali je za Sergeja Jakirovića igrao i na lijevoj strani. 'Modri' će neko vrijeme biti bez njega...

Ronaël Pierre-Gabriel (25) u kratkom je razdoblju zaradio simpatije navijača Dinama. Francuz koji unatoč godinama ima poprilično nogometno iskustvo iz Liga petica pridružio se Dinamu nakon što ga je francuski prvoligaš Nantes pustio u Zagreb bez odštete.

A Pierre-Gabriel brzo je pokazao o kakvom je igraču riječ. Odigrao je vrlo dobru utakmicu u derbiju s Hajdukom i asistirao Bruni Petkoviću za pobjednički gol u prvenstvenoj utakmici koja je nedavno odigrana na Poljudu. Riječ je o igraču koji primarno igra na poziciji desnog beka, ali za Sergeja Jakirovića je igrao i na lijevoj strani...

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak Dinamo - Istra 1961

Sažetak GNK Dinamo Zagreb vs NK Istra 1961 4:1 01:37

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Jakirovićeve taktičke rošade: Krila nisu donosila dovoljno, a wing-backovi i špice sad trpaju!
Brodiću za gol u Dinamu treba sat vremena! Najbolji je u ligi

Međutim, Pierre-Gabriel je u 29. kolu HNL-a protiv Istre 1961 izašao u 33. minuti zbog ozljede. Francuz je u ponedjeljak obavio pregled i očekuje se kako će zbog manje rupture mišića biti "izvan stroja" sljedeća dva do tri tjedna.

Zagreb: Dinamo i Istra sastali se u 29. kolu SuperSport HNL-a

To znači kako bi trebao propustiti prvenstvene utakmice protiv Gorice (13. travnja), zaostali susret 5. kola protiv  Varaždina (17. travnja) i Lokomotive (21. travnja). U utrci je s vremenom za utakmicu s  Varaždinom (27. travnja), ali Jakiroviću je bitno da ga ima na raspolaganju 5. svibnja kada "modri" gostuju na Rujevici.