Komentari 54

Emotivna Subašićeva objava: 'Fališ kao otac sinu da me ono po svom pošalješ u pm...'

Subašićev otac Jovo preminuo je u kolovozu 2020. godine. Da je živ, danas bi proslavio 68. rođendan. Danijel je odrastao u Zadru sa majkom, ocem i dva starija brata, Milanom i Oliverom

Hajdukov golman Danijel Subašić (38) na društvenim se mrežama prisjetio oca. Posvetio mu je emotivnu objavu.

POGLEDAJTE VIDEO: Trenin 'vatrenih' u Dugopolju

Trening 'vatrenih' u Dugopolju 00:54

Subašićev otac Jovo preminuo je u kolovozu 2020. godine. Da je živ, danas bi proslavio 68. rođendan.

"Fališ kao otac sinu da me ono po svom pošalješ u pm. Volim te", napisao je nekadašnji hrvatski nogometni reprezentativac i srebrni sa Svjetskog prvenstva 2018. u Rusiji uz sliku s ocem.

Petković otpada za Wales! Uoči utakmice minuta šutnje u spomen na Ćiru i Nadovezu
Legenda Hajduka zapjevala s Mirtom Šurjak na proslavi rođendana! Došao i Dalić

Danijel je odrastao u Zadru sa majkom, ocem i dva starija brata, Milanom i Oliverom. Živjeli su u blizini igrališta Stanovi, u današnjoj Molatskoj ulici, a kad je imao šest godina, prvi je put otišao na trening.

- Nije odmah bilo rečeno da će biti golman. Ma kakvi. Tek kad je imao 10 godina igrali su neku utakmicu, golman se ozlijedio i nisu imali drugog, a Danijel je trenera Miška Paunovića pitao - treneru, mogu li ja stati na gol? I kako je stao, tako je i ostao. Izrastao je do metar i 92 - za 24sata rekao je 2018. Jovo, koji je bio pekar.

Kako su živjeli blizu stadiona, Jovo je davno upoznao Mladena Vrsaljka, Šiminog oca, ali i Lukinog tatu Stipu Modrića.

- Ma to su vam pravi ljudi, nema greške. Jako ih cijenim - hvalio je tada svoje prijatelje.

Mađari prkose Uefi: 'Dozvolit ćemo zastave Velike Mađarske'
Igrač u hrvatskoj ligi dobio crveni pa protivničkom klubu poslao pismo isprike: 'Kajem se'