Komentari 197

Je li Dinamo oštećen za kazneni udarac u 47. minuti u Osijeku?

Theophile je ubacio, a ispred Oršića loptu je, desnom rukom koja je bila uz tijelo, odnio Slavko Bralić. Pajač nije trznuo, samo je odmahnuo rukom na potencijalni kazneni udarac

Osijek je u velikom derbiju pobijedio Dinamo 1-0 i preuzeo vrh HNL-a. A što to znači, najbolje pokazuje podatak da otkako je HNL-a, samo tri puta prvak na kraju nije bila momčad koja je bila vodeća nakon 25 kola prvenstva.

POGLEDAJTE VIDEO:

Lovrićev doček u Osijeku 03:55

Osječani su pred gotovo 7000 navijača slavili golom Antonija Mancea u 77. minuti, povratnikom u osječke redove, koji se na najbolji način zahvalio na povjerenju Nenadu Bjelici.

Luda fešta u svlačionici Osijeka: Bjelica zapjevao s maskotom kluba pa lupao kolicima!
Tako rade majstori: Bjelica zna i podigne Mancea, Kopić ne može momčad od 100 milijuna eura
Bjelica: Dinamu nismo dali šansu! Mance? Vidio sam taj žar u njegovim očima. Zato je tu

Igor Pajač bio je glavni sudac i velikih repova nakon utakmice nije bilo ni s jedne strane, no početkom drugog dijela dogodio se sporan trenutak u kaznenom prostoru Osijeka. Theophile je ubacio, a ispred Oršića loptu je, desnom rukom koja je bila uz tijelo, odnio Slavko Bralić. Pajač nije trznuo, samo je odmahnuo rukom na potencijalni kazneni udarac.

Dogodilo se to u 47. minuti kod rezultata 0-0, Oršić je pokazivao sucu igranje rukom, no on, rekosmo, nije reagirao na zahtjev dinamovaca...

Inače, da je sudac Pajač pokazao na jedanesterac, Bralić bi vjerojatno dobio drugi žuti, isključujući karton, a to bi itekako promijenilo tijek utakmice. Osijek bi tada cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje i, da je realiziran jedanesterac, s golom manje...