Lazio šokantnim preokretom izgubio, Juve napunio Udinese

Gosti iz Rima poveli su sredinom prvog poluvremena golom Immobilea (26) i držali tu prednost sve do pred kraj dvoboja, a onda su domaći bolju igru u nastavku okrunili pogocima Almqvista (85) i Di Francesca (87).

Nogometaši Leccea u susretu su 1. kola nove sezone talijanskog prvenstva velikim preokretom na svom terenu svladali favorizirani Lazio sa 2-1 (0-1).

Španjolke svjetske prvakinje

Marin Pongračić odigrao je čitav susret za Lecce dok je Toma Bašić ostao na klupi Lazija.

Juventus je, pak, na gostovanju kod Udinesea upisao sigurnu 3-0 (3-0) pobjedu. Sve je bilo odlučeno već nakon prvih 45 minuta kada su mrežu domaćih tresli Chiesa (2), Vlahović (20-11m) i Rabiot (45+3).

Sramotni status nogometaša s tetovažom četnika: Nakon što je Dinamo izgubio, napisao: 'Siluj'

Ranije u nedjelju prvo iznenađenje u novoj sezoni dogodilo se na Olimpijskom stadionu u Rimu gdje su favorizirana Roma i Salernitana igrale 2.2 (1-1), a hrvatski igrač Domagoj Bradarić upisao je asistenciju za goste. Romu je u prednost doveo Belotti (17), na 1-1 poravnao je Candreva (36), da bi u nastavku utakmice ta dvojica igrača potigla po još jedan gol. Ovoga puta, Candreva (49) je bio pvi, on je sjajnim udarcem iskosa s desne strane iskoristio ubačaj Bradarića za preokret da bi Belotti (82) glavom nakon kornera spriječio senzaciju. Bradarić je odigrao čitav susret za Salernitanu.

Messi osvojio prvi trofej u dresu Miamija i postao najtrofejniji nogometaš svih vremena!

Čitav susret za Sassuolo odigrao je Martin Erlić u 0-2 (0-0) domaćem porazu od Atalante za koju je Mario Pašalić odigrao prvo poluvrijeme. Oba gola gosti iz Bergama postigli su u završnici dvoboja, prvog De Ketelaere (84), a drugog Zortea (90+3)