Milan slavljem protiv Leccea došao do pete pobjede u nizu

Gosti iz Leccea su na samom kraju prvog dijela ostali s igračem manje, isključen je Krstović, čime su nestale sve šanse Leccea da će ove subote ostvariti pozitivan rezultat.

Nogometaši Milana lako su osvojili tri domaća boda u prvom subotnjem susretu 31. kola talijanske Serie A, svladali su s 3-0 Lecce. Utakmica je riješena u prvih dvadeset minuta koliko je trebalo Milanu za dva pogotka. U šestoj minuti, nakon lijepog prodora S, odlično je lijevom nogom s vrha šesnaesterca pogodio Pulišić za 1-0, dok je nakon kornera u 20. minuti za 2-0 poentirao Giroud.

Marin Pongračić odigrao cijeli susret u remiju Rome i Leccea

Uz to su gosti iz Leccea na samom kraju prvog dijela ostali s igračem manje, isključen je Krstović, čime su nestale sve šanse Leccea da će ove subote ostvariti pozitivan rezultat.

U drugom dijelu Milan je usporio ritam te je zabio tek jedan pogodak, sve je zaključeno golom Rafaela Leaa u 57. minuti nakon kontranapada za 3-0.

Bila je ovo peta prvenstvena pobjeda u nizu Milana, kao i sedma ukupno, računajući dva slavlja u Europskoj ligi. Milan se dodatno učvrstio na drugom mjestu ljestvice, dok je Lecce ostao na 13. poziciji. Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Marin Pongračić.