Komentari 171

'Modre' čeka pakao Atene: Evo gdje gledati Dinamo i AEK...

4

Nogometaše Dinama čeka težak posao na uzvratnoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka protiv AEK-a u Ateni. 'Modri' će u subotu od 20.45 sati gostovati u OPAP Areni u Ateni.

Susret Dinama i AEK-a u 3. pretkolu UEFA Lige prvaka

Tamo će momci Igora Bišćana loviti pobjedu. Dinamo je na Maksimiru izgubio 2-1 i nije u poziciji da kalkulira u Grčkoj.

- Sve je jasno, čeka nas jako težak izazov. Moramo pobijediti utakmicu, svjesni smo da će to biti vrlo veliki izazov, ali vjerujemo u sebe. Idemo dati maksimum i vjerujem da će to biti dovoljno za pobjedu i prolaz dalje - rekao je Bišćan i dodao...

POGLEDAJTE VIDEO: REKORDNO LJETO ZA VATRENE

Konačno su svi stali na loptu: Predsjednik grčkog saveza zvao Marijana Kustića u Atenu
Evo koliko su Boysi skupili za 'braću' zatvorenu diljem Grčke

- Bila su dva različita poluvremena, prvo je bilo na nivou, u drugom su oni izašli čvršći, što je utjecalo na našu igru. Morat ćemo biti na vrhuncu svoje igre. To je kvalitetan protivnik, tvrd, iskusan

Trener AEK-a Matias Almeyda najavio je kako opuštanje nije dozvoljeno.

Atena: Konferencija za medije AEK-a uoči sutrašnjeg ogleda s Dinamom

- Drugo poluvrijeme smo igrali puno bolje. U poluvremenu smo popravili neke stvari o kojima smo razgovarali prije utakmice. Napravili smo što smo morali učiniti od početka. Igrali smo protiv dobrog protivnika. S obzirom na prvu utakmicu shvatili smo da nikakvo opuštanje nije dopušteno - rekao je Almeyda uoči utakmice.

Grci u potrazi za huliganom koji je sudjelovao u tučnjavi u Ateni: Identificirali ga putem snimki
Grci u potrazi za huliganom koji je sudjelovao u tučnjavi u Ateni: Identificirali  ga putem snimki

Utakmicu Dinama i AEK-a možete pratiti na programu MaxSport1, a tekstualni prijenos utakmice moći ćete pratiti na 24sata.