Komentari 16

Ovo su reakcije navijača nakon debakla rukometašica: Boli kao da su po meni bubale Mađarice

8

Svaka čast na borbenosti, želji i igri do 50. minute. Glavu gore, kraljice, jedan je od mnogih komentara podrške na igru Hrvatica nakon poraza od Mađarske 23-22 za kraj olimpijskog sna

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija ispala je sa Svjetskog prvenstva u Švedskoj. "Kraljice šoka" imale su sve u svojim rukama, 15 i pol minuta do kraja vodile su s čak šest golova razlike, imale čistu kontru za plus sedam... Ali nije bilo dovoljno.

Rukomatišice Mađarske vratile su se u utakmicu, povele 23-22, a to je bilo njihovo prvo, a i jedino vodstvo na utakmici. Ponekad sport na čudne načine piše svoje priče, a Hrvatice su izvukle deblji kraj. Nažalost, porazom su ostale i bez hrvatskog sna o Olimpijskim igrama u Parizu...

Na parketu suze, a u svlačionici delirij. Ovako su Crnogorke reagirale na poraz Hrvatica

Unatoč bolnom porazu, "kraljice šoka" osvojile su srca Hrvata. Mnogi od njih javili su se u komentarima na objavu Hrvatskog rukometnog saveza nakon utakmice i istaknuli podršku rukometašicama.

- Kada vidim koliko se ulaže u ženski rukomet, možemo biti sretni što imamo takve cure. Prvih 40 minuta odigrale su fantastično, gotovo savršeno, no zatim neočekivani pad. Božica Fortuna nije bila na našoj strani - stoji u jednom od komentara.

'Kraljice šoka' pohvalili i Mađari

- Uh, kako boli... Kao da su po meni bubale Mađarice. Nismo se snašli u napadu na njihovu 5:1 obranu, trebala nam je niža igračica na lijevom vanjskom. Svaka čast na borbenosti, želji i igri do 50. minute. Glavu gore, kraljice - napisala je jedna navijačica.

VIDEO Obrvan: Baš šokantno! Igračice su mi rekle da mogu... Pijević: Tragedija za rukomet

- Ma djevojke, svaka vam čast! Vi ste kraljice naše s šokom i bez šoke.

Hungary vs Croatia

A čestitke su stigle i s protivničke strane.

Pa kako će djeca zaspati nakon ovog? 'Kraljice šoka' šokirale Hrvatsku kao 'kauboji' u Parizu

- Pozdrav iz Mađarske! Čestitam, hrvatska reprezentacija je odlična. Mi smo bolji na vratarskoj poziciji: Blanka Bíró je donijela Mađarskoj pobjedu. Sretno u budućnosti - stoji u jednom od komentara na HRS-u.