Komentari 39

Ronaldo donio nove bodove Juventusu: 'Stara dama' sad 3.

U derbiju 21. kola talijanske Serie A Juventus je u Torinu svladao Romu s 2-0 (1-0) te na taj način preskočio Rimljane i zasjeo na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Cristiano proslavio rođendan s obitelji: Žao mi je što ne mogu obećati još 20 godina karijere

Cristiano Ronaldo je u 13. minuti doveo Juventus u vodstvo. U 69. minuti Juve je potvrdio pobjedu zaslugom Romina braniča Ibaneza koji je u pokušaju da spriječi pogodak ugurao loptu u svoju mrežu.

POGLEDAJTE VIDEO: Ronaldo u Splitu

Cristiano Ronaldo u Splitu 01:36

Nakon treće uzastopne pobjede Juventus ima 42 boda iz 20 nastupa i zauzima treće mjesto, a na četvrtom je Roma koja je ostala na 40 bodova i ima utakmicu više. Inter je vodeći s 47 bodova, jednim više od Milana koji ima utakmicu manje.

Tajno oružje Cristiana Ronalda za energiju: Koristio ga i Tesla

Nogometaši Atalante propustili su čak tri gola prednosti i osvojili samo bod na domaćem terenu odigravši 3-3 (3-2) protiv Torina. Već nakon 21 minute igre Atalanta je vodila 3-0, a strijelci su bili Iličić (14), Gosens (19) i Muriel (21). Gosti su do kraja prvog poluvremena dvaput zatresli mrežu domaćina, a strijelci su bili Belotti (42) i Bremer (45+1). Bod Torinu donio je Bonazzoli golom u 84. minuti.

Ronaldo u klubu ostaje do 2023: Juventus sprema novi ugovor?

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić ušao je u 85. minuti za Atalantu, a  86. je zaradio žuti karton. Boško Šutalo je ostao na klupi za pričuve domaće momčadi.

Spezia je iznenađujuće došla do pobjede 2-1 (1-1) na gostovanju kod Sassuola, što joj može biti ključno u borbi za opstanak. Domaće je u vodstvo doveo Caputo u 25. minuti, a u 39. minuti je udarcem glavom izjednačio hrvatski branič Martin Erlić. Pobjedu Speziji donio je Gyasi u 78. minuti.