Komentari 19

VIDEO Lijeva, desna, kako želiš? Novi Sosin hat-trick asistencija

2

Za poziciju lijevog beka Hrvatska se ne mora brinuti. Mora se brinuti samo onaj klub koji od drugog izgubi u utrci za njegov potpis. Imamo Bornu Sosu! Nogometaš Stuttgarta odigrao je još jednu fenomenalnu utakmicu i podebljao ionako sjajne brojke.

Lijeva, desna, podvala... Ma kako god želite. Pokazao je Borna protiv Arminije Bielefeld svu šarolikost svog repertoara i ostvario hat-trick asistencija, drugi u karijeri. Tko zna, da ga trener nije zamijenio pretkraj utakmice, možda bi pao i poneki rekord.

U šesnaestini finala njemačkog Kupa, 'švabe' su ispratile goste iz Bielefelda sa šest komada u mreži (6-0), a ponajbolji pojedinac na terenu bio je mladi 'vatreni'.

Prvu asistenciju Sosa je upisao u 29. minuti kada je na njegov precizan ubačaj desnom nogom sjajno pogodio Pfeiffer za 3-0, a već deset minuta kasnije Sosa je, svojom jačom, lijevom nogom ubacio za preciznog Silasa (4-0).

VIDEO Kovaču za 51. rođendan samo bod, asist Sose u golijadi
Kovač se izvukao u posljednjim trenucima i sačuvao posao, Leipzig i Gvardiol srušili Bochum

Dalekometni ubačaji s lijeve strane njegova su specijalnost, no da zna sjajno i 'podvaliti' pokazao je u 67. minuti kada je uposlio Guirassyja.

Video prve asistencije ovdje

Video druge asistencije ovdje

Video treće asistencije ovdje

Borrusia Dortmund prošla je dalje slavljem kod Hannovera 2-0, Bayern je u bavarskom derbiju srušio Augsburg 5-2, dok je Union Berlin pobijedio Heindheim 2-0.