Zubac raspucan protiv najvećeg talenta NBA lige! Jokić odličan

Dario Šarić je odigrao 21:10 minuta i zabio četiri koša (šut iz igre 1/6, trice 1/4) uz osam skokova, pet asistencija i jednu blokadu

LA Clippersi Ivice Zupca su u nedjelju kod kuće s visokih 123-83 svladali San Antonio Spurse, a hrvatski je košarkaš pobjedi svoje momčadi pridonio sa 16 koševa.

Zubac je na terenu proveo 22:29 minuta i uz šut iz igre 6/7 ubacio 16 koševa pridodavši tome osam skokova i jednu blokadu.

Kawhi Leonard zabio je 21 poen, a Paul George i Russell Westbrook svaki po 19 poena za Clipperse, koji sada imaju dvije pobjede i jedan poraz.

Lillard u debiju oborio klupski rekord, LeBron i Durant susreli se na parketu nakon pet godina

Spurse je predvodio Devin Vassell sa 14 koševa, dok je Cedi Osman dodao 12. Rookie Victor Wembanyama ubacio je 11 koševa.

Na teren je sinoć istrčao i Dario Šarić čiji su Golden State Warriors na gostovanju sa 106-95 nadigrali Houston Rocketse.

Stephen Curry je bio najbolji strijelac Warriorsa sa 24 poena, a Šarić je odigrao 21:10 minuta i zabio četiri koša (šut iz igre 1/6, trice 1/4) uz osam skokova, pet asistencija i jednu blokadu.

Jalen Green predvodio je Rocketse s 21 poenom i devet skokova. Alpern Sengun dodao je 19 poena i sedam asistencija, dok je Jabari Smith Jr. ubacio 14 poena i osam skokova.

Sacramento Kings su kod kuće nakon produžetka svladali LA Lakerse sa 132-127, a Kevin Huerter je zabio ključnu tricu 32 sekunde prije kraja.

De'Aaron Fox zabio je rekordnih 37 koševa za Kingse, a pratili su ga Malik Monk sa 22 i Keegan Murray sa 17 ubačaja.

Monk je zabio dvije trice, igru ​​za tri poena i dva slobodna bacanja u dodatnih pet minuta.

VIDEO Pogledajte Dončićev NBA šou. Kako mu je samo ovo ušlo?

Anthony Davis i James zabilježili su double-double za Lakerse. Davis je skupio 30 koševa i 16 skokova, dok je James ubacio 27 koševa uz 15 skokova i osam asistencija. D'Angelo Russell završio je sa 17 koševa i devet asistencija.

Denver Nuggets su nastavili s pobjedama, sinoć su u gostima sa 128-95 bili bolji od Oklahoma City Thundera.

Nikola Jokić je ubacio 28 koševa uz 14 skokova i pet asistencija, Michael Porter Jr. dodao je 20 poena, Jamal Murray 19, a Peyton Watson 17. Ova pobjeda bila je treća uzastopna za branitelje naslova na početku sezone i Denverova četvrta uzastopna pobjeda u Oklahoma Cityju.

Rookie Chet Holmgren predvodio je Thunder s 19 koševa, dok je Shai Gilgeous-Alexander ubacio samo sedam koševa.

NBA: Denver Nuggets at Memphis Grizzlies

Philadelphia 76ers su sa 128-98 pobijedila gostujuće Portland Trail Blazerse.

Joel Embiid i Tyrese Maxey su upisali double-double, a Tobias Harris ubacio je 24 poena. Embiid je utakmicu završio sa 35 koševa i 15 skokova te sedam asistencija, šest blokada i dvije ukradene lopte, a Maxey sa 26 koševa i deset skokova.

Kod Portlanda najbolji je bio Shaedon Sharpe sa 20 poena.

LaVine prvi prebacio 50 koševa u sezoni, Šamanić ušao u igru

Atlanta Hawks su u gostima sa 127-110 bili bolji od Milwaukee Bucksa, a Trae Young je sa 20 pogodaka predvodio osam igrača gostujuće momčadi s dvoznamenkastim učinkom.

Giannis Antetokounmpo je ubacio 26 koševa uz 11 skokova, Malik Beasley je dodao 18, a Brook Lopez 13.